Dรฉ behangdecoratie specialist sinds 2015 ย  ย  ย  ย  ย  Uniek en custom made ย  ย  ย  ย  ย  Gratis verzending binnen NL โ€” BE โ‚ฌ5,25 ย  ย  ย  ย  ย  Binnen 7 werkdagen in huis

De 20 leukste kleine kerstcadeautjes

Ben jij ook al druk bezig om de allerleukste kerstcadeautjes te scoren? Nou ik wel hoor! En dit jaar heb ik echt de meest fantastische kleine kerstcadeautjes gespot bij de kleine ondernemers! Lees gauw verder welke cadeautjes dit jaar niet onder de kerstboom mogen ontbreken.

Shoppen bij de kleine ondernemer

Normaal gesproken koop ik de kerstcadeaus via de grote ketens. Lekker makkelijk, ze hebben bijna alles en vaak heb je ook nog gratis verzending! Maar dit jaar heb ik besloten dat niet te doen. Veel kleine ondernemers hebben het zwaar tijdens deze Corona crisis. Zij steken veel tijd in hun bedrijf en maken met veel liefde en inzet de allermooiste producten! Helaas maakt het Covid19 virus het er niet gemakkelijker op voor ze. Sommige kleine ondernemers draaien flinke verliezen of moeten noodgedwongen hun webshop sluiten. Heel triest allemaal. Bovendien kunnen ze niet concurreren met de grote winkelketens.

Producten gemaakt met aandacht en liefde…

Maar wist je dat de kleine ondernemer bij iedere bestelling een vreugde dansje maakt? En dat je pakketje met heel veel liefde, zorg en extraatjes wordt ingepakt? Dat is in ieder geval de ervaring die ik heb op gedaan toen ik mijn kerstcadeautjes kocht bij de kleine ondernemer. Vaak zit er ook een persoonlijke boodschap bij op een handgeschreven briefje. Krijg je dat ook bij die grote ketens?

Daarom ben ik voor jullie op zoek gegaan naar de kleine ondernemers met de leukste kerstcadeautjes voor in de sok of onder de kerstboom. Er zijn natuurlijk nog veel meer kleine ondernemers die leuke cadeautjes verkopen, maar deze 20 cadeautjes moet je echt hebben dit jaar!

Zowel voor de kinderen als voor de papa’s en mama’s heb ik wat leuke cadeautjes gezocht. De prijzen variรซren tussen de โ‚ฌ5 en โ‚ฌ20 euro. Deze opsomming is geen top 20, maar een greep uit een aantal ondernemers met mooie producten. Ook voor een ander budget kun je bij hen shoppen!

* Cadeau nr. 1 : Gepersonaliseerde bijtringen en speenkoorden

Bij i luf babystuff kun je super leuke babycadeautjes kopen. Ze maken veilige en mooie artikelen voor je baby. Ze zijn gespecialiseerd in het veilig knopen van hun spullen. Je kunt hier onder andere terecht voor een origineel kraamcadeau, zoals bijvoorbeeld een mooie bijtring met naam maxicosispanner of een spenenkoord. Alle produkten zijn handgemaakt en daarom is alles uniek! Je kunt zelf aangeven in welke kleuren combinaties de produkten gemaakt mogen worden. Volgens de recensies is de service top! En dat geloof ik graag! De produkten worden leuk ingepakt, zodat het uitpakken een feestje is!

* Cadeau nr. 2 : De kersttrui!

Omdat deze kleine ondernemerl zelf helemaal dol zijn op kerst, en zelf ieder jaar de meest foute kerst truien dragen, mogen deze natuurlijk niet ontbreken in deze webshop. Het is het perfecte cadeau voor onder de boom! Deze Kersttruien zijn kindvriendelijk, en niet fout. Deze sweaters hebben neutrale Kerst/winter opdrukken en zijn daardoor door meisjes en jongens te dragen. Wel zo handig! De maatserie gaat van maat 92 t/m 128, en de Kersttruien zijn gemaakt van 100% organische katoen. Bij deze webshop wordt alles met veel zorg ingepakt voor je, en zit bij elke bestelling een leuke attentie.

Bijpassend verkoopt deze webshop BIZA HAIRLIGHTS : Dรฉ kadotip voor de komende feestdagen en een absolute verkoophit van dit najaar.

Wie wil er niet extra ‘shinen’ tijdens de feestdagen. Vooral nu we het waarschijnlijk anders vieren dan we gewend zijn. Speciaal voor stralende meisjes hebben ze naast de koel en warm witte hairlights ook hairlights in het roze, blauw, multicolor, ingekocht. De hairlights zijn fantastische lichtsnoeren met extra kleine batterijbox waardoor deze eenvoudig te ‘verstoppen’ zijn in het kapsel. Ze worden geleverd in een mooi label waarop een QR code staat. Door deze code te scannen krijg je een filmpje te zien hoe de hairlights in het haar gevlochten kunnen worden. Ze zijn voorzien van het logo en het CE keurmerk. Dit wil zeggen de de lichtjes veilig bevonden zijn in het haar te dragen.

* Cadeau nr. 3: De uilen portemonnee met bijpassend tasje

Uilen mogen natuurlijk niet ontbreken in een blog van Uiltje boompje beestje en zo kwam ik een tijdje terug een andere uilengek tegen! Marije is het creatieve brein achter Uil en ZOoi en maakt uiltjes, vilten producten en haaraccessoires. De handgemaakte uilentasjes van vilt met uilen portemonnee zijn te leuk om niet te hebben! Ze zijn in heel veel kleuren te bestellen. Zie je je favoriete kleur er niet bij staan? Vraag er gewoon even naar, want Marije, de eigenaresse van UilenZOoi maakt alles naar wens! Neem vooral eens een kijkje in haar shop www.uilenzooi.nl je kunt haar ook vinden op facebook en instagram. P.s. de uilenportemonnee is niet alleen voor kinderen (hij staat ook op mijn verlanglijstje ๐Ÿ˜‰ Veel shop-plezier!

* Cadeau nr. 4 Voor de koffie liefhebber!

Bij koffiegeluk.nl moet je zijn als je een cadeautje zoekt voor de echte koffieliefhebbers! (Helaas is koffiegeluk in 2023 gestopt met hun mooie webwinkel). Hier hebben ze leuke koffiecadeautjes waarmee je een koffieliefhebber kunt verrassen! Zoals bijvoorbeeld de giftbox van Belmio. Een nespresso proefpakket met 5 verschillende smaken. – Lungo Forte- Lungo Delicato- Espresso Forte- Espresso Ristretto- Espresso Dark Roast. Of de kerstkoffie! Een pakketje met 3 soorten koffiebonen.

Je cadeautje wordt hier desgewenst feestelijk ingepakt! En wist je dat ze hier ook heerlijke HOMEMADECHARLIKEUR koffielikeur verkopen.  Een fles gevuld met heerlijke specerijen en eigen versgebrande eerlijke koffiebonen! En dat proef je. Zelf nog even wodka of jenever toevoegen. Dan is het gewoon wachten en dan genieten. Ook lekker voor onder de kerstboom!

* Cadeau nr. 5 Rendierkakjes en groeiconfetti!

Bij Magical-moments kwam ik het meest grappige cadeautje tegen! Heb je ooit gehoord van Rendierkakjes? Rendier kakjes zijn zaadbommen waar een mix van mooie wilde bloemen uit groeien als je de gebruiksaanwijzing volgt! Rendierkakjes zijn te verkrijgen in een flesje of een doosje.

Ook de sterretjes confetti waaruit veldbloemen groeien vond ik hier! Strooi de confetti in een pot of in de tuin. Bedek de confetti met eenย laagje aarde en hou goed vochtig. Na ongeveer 10 wekenย verschijnen de eerste vrolijke bloemen!ย 

Perfecte kleine cadeautjes voor onder de kerstboom, waar je nog lang van kunt genieten!

In 2023 heeft ook deze webshop besloten om zich vooral te richten op foto producten en bijpassende accessoires. Ook leuk natuurlijk voor onder de kerstboom!

* Cadeau nr. 6 Gaaf tekstbord mijn papa!

Deze leuke tekstborden met papa in de hoofdrol vond ik bij Melissa’s Designs. Hoe leuk is het om zoveel complimentjes te krijgen en dat vast gelegd op een bord?! Dit tekstbord is wit met zwarte letters, heeft een afmeting van 30x40cm en is geverfd wit mdf hout. Verder kan je bij deze webshop ook andere persoonlijke cadeautjes shoppen. Alles wordt naar wens gemaakt en gepersonaliseerd. De producten worden leuk ingepakt en elk pakketje is een feestje. Wat dacht je van leuke kruidenstickers en traktatie stickers, etiketten en mini kado kaartjes. Ga snel een kijkje nemen op deze website. 

* Cadeau nr. 7 Natuurlijke cosmetica

Ken je By Nici al? Een visagiste met een webshop, gevuld met natuurlijke cosmetica. Een zogenaamde ‘groene’ webshop. Het is fijn om goed voor jezelf te zorgen, maar By Nici gaat een stapje verder. Want hoe mooi is het als je tegelijkertijd een bijdrage kunt leveren aan het milieu. Geen schadelijke ingrediรซnten meer voor jou รฉn de planeet. Denk aan een hip make-up tasje, 100% biologisch katoen. Daar past bijvoorbeeld meteen mooi een lipstick en nagellakje in van Benecos, beide biologisch gecertificeerd. Kies uit 12 verschillende kleuren lipstick, en 20 kleuren nagellak. Zo’n setje is toch geweldig om te krijgen?

* Cadeau nr. 8 Tuinslinger

Deze gave webwinkel is helaas opgeheven… Hier vond ik deze leuke (tuin) slinger winter, gezellig in je tuin of onder de overkapping! Maar ook in huis zorgt deze slinger voor heel veel sfeer in huis. In de woonkamer of juist erg gaaf in de keuken! Met een feestelijke slinger gaat dat zeker lukken.

* Cadeau nr. 9 Natuurlijke kerstzeep!

Nog zo’n leuke webshop met natuurlijke producten! Bij Freyas Nature koop je de fijnste natuurlijke zepen, zalven, shampoo- en conditionerbars. Freya’s nature is ontstaan vanuit de liefde voor de natuur. Alles is handgemaakt van voornamelijk biologische ingrediรซnten. In de producten worden planten, bloemen en kruiden gebruikt vanwege hun gunstige werking. Alle producten zijn vrij van kleurstoffen en etherische oliรซn. Het gaat er niet om dat de zeep er goed uitziet of lekker ruikt, maar dat het goed werkt en goed voor je is. Alle zepen en shampoobars zijn gemaakt door middel van een cold proces. Het is een langzaam proces met een lange droogtijd. Dit zorgt ervoor dat je een goede, stevige zeep krijgt waar je lang mee kunt. Hier vond ik de leuke giftbox met kerstzeep! Op de site staat dat hij ruikt naar een Noorweegse kerstmis! Ik heb hem zelf nog niet geprobeerd, maar als je van natuurlijke producten houdt moet je zeker even op haar site kijken!

Freyas Nature, een geweldige keuze voor je lichaam, je haar en je wereld!

* Cadeau nr. 10 Naamslinger van stof

Bij Rosini baby&kind design kun je naast spulletjes voor de babyuitzet ook terecht voor handgemaakte cadeautjes voor de allerkleinste kindjes. Zo kun je er super leuke naamslingers van stof laten maken, die je geheel naar eigen wens en stijl kunt samenstellen. Van deze naamslingers heb je echt jaren plezier! Je kunt ze gebruiken als geboorteaankondiging door hem voor het raam te hangen. Je kunt ze ophangen aan de box, boven de commode/ledikant, op het kamertje en natuurlijk met elke verjaardag. De afmeting per vlag is 15x20cm, het lint steekt aan beide kanten 30cm uit zodat je er makkelijk een knoopje in kunt leggen en kunt ophangen.

Alle producten zijn handgemaakt en daarom is alles uniek! Je kunt zelf aangeven in welke kleuren combinaties de producten gemaakt mogen worden. Volgens de recensies is de service en kwaliteit top! De producten worden altijd met liefde ingepakt. Een cadeautje om blij van te worden!

Rosini baby&kind design heeft geen website, maar je kunt een bestelling plaatsen via een pb op facebook of instagram.

*Cadeau nr. 11 Vrolijke tutu rokjes met lichtjes!

Bij Little Sparkelz stel je je eigen favoriete outfit samen. Je maakt een keus uit het grote aantal stoffen en daarna wordt er met liefde iets moois voor je gemaakt. Maar ook voor leuke accessoires kun je er terecht. Wat dacht je van deze leuke setjes. Vrolijke tutu rokjes met lichtjes. En een bijpassende bloemenhaarband met lichtjes. Welke prinses wil nou niet schitteren in zoโ€™n geweldige set? De sets zijn te verkrijgen in 3 verschillende kleuren. Roze, wit en blauw. Door de elastiek in de taille zijn de rokjes geschikt tot ongeveer maat 128. Als je een kijkje neemt op de webshop vergeet dan niet te kijken bij de leuke diadeem met kattenoortjes. Die zijn ook zo feestelijk!

*Cadeau nr. 12 Baby’s eerste kerstbal!

Bij FlexMadeNL hebben ze naast leuke kraamcadeau’s ook de leukste accessoires voor de feestdagen! Zo zag ik daar baby’s eerste kerstbal. Leuk om te geven als kraamcadeau, maar als kerstcadeau is het zeker een origineel idee! Geheel te personaliseren met naam en jaartal en eventueel met eigen tekst. Ook de kerstbal met gekleurde muisjes erin zag ik hier in de webshop staan! De producten kunnen ook rechtstreeks verzonden worden naar degene waar het voor bedoeld is, natuurlijk leuk ingepakt als een echt cadeautje!

*Cadeau nr. 13 Bierglas met tekst!

Nog een super leuk geschenk vond ik in dezelfde webshop, namelijk het bierglas met tekst! Een origineel cadeau in plaats van dat bierpakket dat je altijd al geeft? FlexMade maakt leuke teksten en quotes op bierglazen. Je kunt kiezen uit een fluitje of een bierglas met taille, รฉn je kan je eigen tekst aanleveren! Doordat de tekst er in wordt geรซtst, gaat de tekst er niet af tijdens het afwassen. Een super leuk en blijvend aandenken.

*Cadeau nr. 14 Geurwax, mysterie geur!

Deze leuke webshop met heerlijke geur producten is absoluut een webshop waar je even moet kijken! Bij lwwaxmelts.nl koop je de lekkerste geuren waxmelts, interieurspray , interieurpoeder en geur rozen.

Waxmelts gebruik je in combinatie met een waxbrander. Het waxinelichtje onder de brander steek je aan waardoor de wax gaat smelten. De geur van het waxblokje komt vrij en verspreid zich door de ruimte. zo kun je uren genieten van de zelf gekozen geuren! Gemaakt van plantaardige sojawas.

lwwaxmelts.nl heeft ook heerlijke mysterie brokken. De geur is een verrassing. Durft je dat aan om een mysterie geur te gebruiken? lwwaxmelts.nl is ontstaan vanuit een hobby. Alles is handgemaakt. In de producten worden geurolie, wax en kleurstof gebruikt. Koop je een brander dan krijg je er gratis waxmeltjes bij. We houden allemaal van een lekker geur in ons huis te hebben. Maar kijk uit voor je het weet ben je verslaafd aan de heerlijke geuren van lwwaxmelts.nl!

Ook zonder brander ruikt een blokje waxmelt al heerlijk! Ik heb zelf de mysterie waxmelt “alleen maar liefde” van deze leuke shop op een schaaltje in de woonkamer liggen. Ik wordt gedurende de dag verrast door de lekkere geur die me tegemoet komt! Je kunt kiezen uit een uitgebreide lijst met geuren! Kijk snel op haar site www.lwwaxmelts.nl of jou favoriete geuren er ook bij staan!

*Cadeau nr. 15 Mok en hapjesplank!

Voor leuke en originele cadeautjes zit je bij Keej helemaal aan het juiste adres! Ze maakt vrijwel alles geheel naar wens. Van cadeautjes tot bedrukt textiel. Bijna รกlles kan ze voor je maken.

Laat je vader doormiddel van een stoere mok weten hoe lief je hem vind. https://keej.nl/product/mokken/. Of wat dacht je van een mooie hapjesplank met een lasergravure voor papa, mama, opa of oma. https://keej.nl/product/snijplank-hapjesplank/. Ook voor de kleine keukenprinsesjes en keukenprinsen kunnen ze deze leuke keukensets bedrukken https://keej.nl/product/keukenset-voor-kinderen-koksmuts-en-keukenschort/ (uiteraard zijn ze er ook voor volwassenen en kun je ook kiezen voor een stoere schort voor papa’s en mama’s). Kom je er met bestellen niet uit dan kun je ze d.m.v. een berichtje om hulp vragen!

*Cadeau nr. 16 Kids Surprise box

Bij Charmz by Dy vind je een ontzettend groot aanbod van de leukste ‘musthaves’voor mama & kind. Ze verkopen sieraden, haaraccessoires en modeaccessoires in veel verschillende stijlen, dus voor ieder wat wils!

Voor de kinderen vind je o.a. mooie sieraden, gepersonaliseerde kralenarmbanden, leuke haarspelden en schattige tasjes & sjaaltjes. Voor de mama’s zijn er genoeg mooie producten om jezelf te verwennen, denk aan een mooie nieuwe tas, trendy kraagje of een lekkere warme sjaal en handschoenen.

Wat erg leuk is voor onder de kerstboom is een surprise box! De Kids Surprise wordt geleverd in een luxe doos, met allerlei leuke producten uit het kinderassortiment. Alle items worden individueel als een cadeautje ingepakt en de inhoud van de doos heeft een waarde van minimaal het dubbele bedrag in aanschafwaarde! Een verassing om te geven en te krijgen! De surpriseboxen zijn niet altijd leverbaar. Bekijk op de pagina welke surpriseboxen er zijn.

*Cadeau nr. 17 Leuke varianten hamertje tik!

Bij Hout & Ster vind je houten speelgoed, persoonlijke cadeautjes, stickers en nog veel meer! Altijd iets om iemand blij te maken of gewoon leuk voor jezelf! En om het persoonlijk te maken, kan er op veel producten ook een tekst naar wens gedrukt worden! Een unieker cadeau is er niet!

Hier zag ik de nieuwe varianten van hamertje tik voorbij komen! De set is verkrijgbaar in de thema’s bosdieren, constructie en eenhoorn. Het wordt geleverd in een boekvorm waar je alle onderdelen in kunt stoppen. Het sluit met een magneet en is gemakkelijk ergens mee naar toe te nemen. Inclusief hamer, legbord (kurk), 8ย voorbeelden, ca. 80 spijkertjes en 80 figuurtjes.ย Leeftijd vanaf 3 jaar.

De producten worden feestelijk ingepakt, zodat het ontvangen ook echt een cadeautje is! Persoonlijke aandacht voor de producten en alles wordt met veel liefde voor je gemaakt, bedrukt en/of ingepakt. Ben jij nog op zoek naar een leuk cadeautje voor tijdens de feestdagen of voor een andere leuke gelegenheid, kijk dan eens bij Hout & Ster! Ze hebben er nog heel veel andere leuke houten cadeautjes!

*Cadeau nr. 18 Chocolade cadeaupakket!

Iets waar ik mezelf altijd mee kan verwennen is chocolade! Als jij ook zo van chocolade houdt dan moet je eens kijken online, Er zijn heerlijke cadeaupakketten om jezelf of een ander cadeau te geven. Mmmm..heerlijk!

*Cadeau nr. 19 Knuffel met naam

Natuurlijk moet je ook zeker een kijkje nemen bij Uiltje boompje Beestje, want daar verkoop ik naast behangdecoratie ook verschillende leuke kleine cadeautjes! Waaronder deze leuke knuffels met naam! De collectie wisselt voortdurend. Dus wacht niet te lang, voor je het weet is je favoriete knuffel niet meer leverbaar! Laat ze feestelijk inpakken! “Een knuffel speciaal voor jou”… Wie ga jij een knuffel geven?

*Cadeau nr. 20 Handdoek met naamopdruk

Dit cadeautje kan niet meer geleverd worden door Uiltje Boompje Beestje, maar er zijn genoeg online webshops die dit verkopen. Een handdoek is een cadeau dat altijd fijn is op te krijgen. Zeker met je naam erop, zo heb jij altijd je eigen handdoek voor de sportschool en weet je ook zeker dat wanneer jij hem op de badkamer hangt alle andere gezinsleden weten dat dit jou handdoek is. ๐Ÿ˜‰

Heb jij je favoriete cadeautje al gevonden?

Dit is een kleine greep uit de collectie van een handjevol kleine ondernemers. Er zijn er nog vรฉรฉl meer! Teveel om op te noemen in dit blog. Ga zelf eens opzoek online, en je zult zien dat je meer kleine ondernemers zult vinden. Ze staan vast niet bovenaan in google, want ze hebben geen zak geld voor marketing zoals de grote bedrijven, maar scroll wat verder door naar beneden. En ik weet zeker dat de kleinere bedrijven die je daar zult vinden, jouw cadeautje met heel veel inzet, aandacht en liefde zullen maken en inpakken. En weet dat ze blij worden van iedere bestelling! โ™ฅ

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *